Органічне добриво – нейтралізатор кислотності ґрунту Меліорант-ПЛЮС - це продукт створений шляхом комплексної природної біоконверсії органічних та мінеральних речовин.

Ефективність добрива Меліорант-ПЛЮС полягає не тільки в кількісному значенні вмісту макроелементів (NPK), а й в поєднанні органічних і меліоративних властивостей.

Комплексна дія препарату на агрохімічні показники родючості ґрунту:

  • підвищує біологічну активність ґрунту завдяки внесенню з добривом органічної частини, позитивно впливає на корисну ґрунтову мікрофлору;
  • гуматна частина продукту покращує умови мінерального живлення рослин макро- і мікроелементами, забезпечує рослину ферментами, стимуляторами росту та грає роль антистресанта при несприятливих погодних умовах.
  • на землях з кислою реакцією ґрунтового розчину двовалентні катіони Ca і Mg відіграють роль меліорантів, а з нейтральною - зменшують негативну дію хімічно кислих мінеральних добрив.

Склад продукту: В 10 кг препарату міститься: 2 кг органічних сполук на гуматній основі; 3,5 кг кальцію (CaO); 0,7 кг цинку (Zn); 0,5 кг сірки (S); 0,4 кг магнію (MgO); 0,1 кг заліза (Fe); 15 г калію (K2O); 10 г марганцю (Mn); 10 г азоту (N); 7 г фосфору (P2O5); 1,5 г міді (Cu).

Спосіб застосування: "Меліорант-ПЛЮС" з удобрювальними властивостями рекомендовано для внесення в ґрунт з метою комплексного підживлення польових культур (пшениця, кукурудза, соняшник, картопля, ріпак, горох, соя, гречка, рис, буряк цукровий і ін.), овочевих культур (огірки, капуста, морква, баклажани, перець, і ін.), плодових дерев (яблуні, груші, абрикоси, персики, вишні, черешні, і ін.), ягідних культур (смородина, агрус, полуниця, суниця, виноград, кавуни та гарбузи і ін.), кімнатних рослин, різних видів газонів (садово-паркових, партерних, спортивних, рулонних і ін.), декоративних дерев та кущів (крім рододендронів, азалій, деревоподібних гортензій та хвойних), всіх видів квітучих рослин (крім лаванди). Крім цього "Меліорант-ПЛЮС" нейтралізує кислотність ґрунту.

Норма внесення: 10 кг на 100 м2 (1 сотка) при підживленні культур та 1-5 кг під дерево чи кущ в залежності від його розміру.

Економічні показники застосування органо-мінерального добрива Меліорант-ПЛЮС:

  1. Підвищення врожайності від 15 до 40% та покращення якості вирощуваних культур. Прямий економічний ефект при використанні препарату становить 2-6 грн чистого прибутку на кожну витрачену 1 грн (в залежності від сільськогосподарської культури).
  2. Внесення 1 т / га еквівалентно внесенню 20 т / га гною по виходу органічної речовини на гуматній основі в перший рік внесення. Витрати по завантаженню, транспортуванні та внесенню 1 тонни органічного добрива, набагато менші ніж 20 тонн гною.
  3. Вміст підвищеної кількості обмінного Ca і Mg дозволяє спільно з внесенням органіки здійснювати вапнування (розкислення) ґрунту. Зменшення витрат на технологічні операції вапнування в умовах високої ціни енергоносіїв - додатковий економічний ефект.

Упаковка – мішки (біг-беги) по 1000 кг, поліпропіленові відра по 10 і 5 кг.

Телефон для довідок: +38(044) 331 32 34; +38 (067) 377 24 33, сайт: meliorant.com.ua